Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/chapvaen/public_html/inc/_public-class.php on line 21
 شرکت چاپ و انتشارات :: مدیر عامل خبر داد: چاپ بیش از 250 هزار نسخه قرآن کریم تا پایان سال 96


مدیر عامل خبر داد: چاپ بیش از 250 هزار نسخه قرآن کریم تا پایان سال 96

مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه از چاپ و توزیع بیش از 250 هزار نسخه قرآن کریم تا پایان سال خبر داد.

قدرت الله جنگروی در تشریح  برنامه‌های این سازمان در حوزه چاپ و انتشار کتاب آسمانی قرآن در کشور و بی‌نیازی کشور از واردات قرآن از لبنان و چین گفت : این سازمان برنامه مشارکت در تجهیز و توسعه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را در دستور کار  دارد و در این راستا 40 هزار جلد قرآن در سال 96 چاپ و تحویل شده و 50 هزار جلد قرآن برای سال 97 برای تجهیز کتابخانه‌های این مراکز زیر چاپ خواهد برد.

وی از چاپ قرآن وقف مصحف با هماهنگی و مساعدت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف برای ادارات کل اوقاف و امور خیریه سراسر کشور برای توزیع در امامزادگان, بقاع متبرکه و موقوفه‌های سراسر کشور خبر داد.

به گفته وی مصحف معین ویژه حافظان و به سفارش و مساعدت مرکز امور قرآنی اوقاف هم در همین راستا در این سازمان زیر چاپ رفته است و به‌زودی توزیع خواهد شد.

وی از چاپ و توزیع مجموعه کتب مذهبی ستاد اقامه نماز در این شرکت خبر داد و افزود: با عنایت و نظر مساعد مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران و جلب و رضایت به‌دست آمده در راستای توان فنی و ارائه قیمت مناسب، تاکنون ده‌ها اثر از این مرکز در این شرکت در سال 96 چاپ و تحویل شده است.

جنگروی از چاپ مجموعه دروس حوزوی شامل دو مجموعه 10 و 7 جلدی آیت‌الله علوی گرگانی و کتاب‌های حفظ موضوعی قرآن کریم و درسنامه حفظ موضوعی قرآن کریم سطح یک و دو، مجموعه دروس حوزوی و همچنین چاپ کتاب مربوط به حفظ موضوعی قرآن کریم در مقطع نوجوانان و جوانان با هماهنگی  مرکز امور قرآنی  سازمان اوقاف هم به‌عنوان دیگر فعالیت‌های قرآنی این شرکت سخن گفت.

وی از برنامه این سازمان برای رفع کامل نیاز کشور به قرآن‌های وارداتی با کاغذ گرماژ پایین معروف به بایبل( BIBEL) خبر داد و افزود: با موافقت نماینده معزز ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه و تایید ریاست هیات مدیره با طرح پیشنهادی،  ماشین الات برای چاپ قرآن براین اساس به‌زودی خریداری و نصب خواهد شد. با انتشار این قرآن‌ها، هم کشور از واردات این کتاب بی‌نیاز می‌شود، هم صرفه‌جویی ارزی قابل‌توجهی در زمینه واردات قرآن صورت خواهد رفت و هم مسیر برای توسعه فرهنگ قرآنی و دسترسی آسان‌تر و حمل راحت‌تر این کتاب فراهم خواهد شد.

به گفته جنگروی این امر در راستای فرامین مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و کارآفرینی صورت می‌گیرد و با این اقدام شاهد توفیقات بیشتر این شرکت و نظام اسلامی در راستای تبع و نشر قرآن کریم در کشور خواهیم بود.صفحه مناسب چاپ
 
تاریخ ارسال خبر : 1396-11-17


پرفروشترین ها
اطلاعاتی در دسترس نیست
خبرنامه
برای عصویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید شرکت چاپ و انتشارات چیست؟


    نتایج