Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/chapvaen/public_html/inc/_public-class.php on line 21
 شرکت چاپ و انتشارات :: خدمات چاپی


خدمات چاپی

لیتوگرافی

 

شرکت چاپ و انتشارات وابسته به اوقاف و امور خیریه در راستای دستیابی به  برترین و با کیفیت­ترین خدمات لیتوگرافی، اقدام به تهیه و استفاده از مرغوب­ترین نوع ورق پلیت نموده است. این نوع پلیت که تأثیر به سزایی در بهبود اجرای عملیات چاپی دارد با تکنولوژی برتر دستگاه لیتوگرافی kobakاین مجتمع سازگار است و دستگاه یاد شده قابلیت خروجی ترام FMاز 1 تا 99 درصد و ترام AM، تحت تمامی فرمت­های گرافیکی با رزولوشن بالا تا DPI2400 را دارد، در نتیجه بهترین کیفیت در خدمات لیتوگرافی را به سفارش دهندگان ارائه می­نماید.

مراحل تهیه زینک

کلیه تصاویر از ترکیب چهار رنگ اصلی شامل آبی، قرمز، زرد، و مشکی،(CMYK)تشکیل می­شود در ترکیب آنها میلیونها رنگ با کنتراست­های مختلف به وجود می­آید. وظیفه لیتوگرافی تفکیک چهار­رنگ اصلی از طرح­های ارسالی می­باشد.

پس از ارسال فایل از آتلیه طراحی به لیتوگرافی ابتدا آن فایل توسط اپراتور در برنامه­های مختلف گرافیکی بازبینی می­شود. در صورت کامل بودن، تفکیک رنگ انجام می­گیرد و بر اساس جنس کاغذ یا مقوایی که قرار است کار بر روی آن چاپ شود نوع ترام انتخاب می­گردد.

پس از مرحله تفکیک رنگ توسط سیستم­های مجهز لیتوگرافی، تصویر هر رنگ بر اساس ترام تعریف شده بر روی زینک منتقل می­شود. انتقال رنگ تفکیکی بر روی زینک به دو روش مستقیم (پلیت ستر) یا غیر مستقیم (ایمیج ستر) به واسطه فیلم انجام می­شود، و سپس توسط دستگاه پروسسور عمل ظهور صورت می­گیرد.

در سیستمplate Setter  نیازی به تهیه فیلم و کپی زینک نیست. این دستگاه دستورات لازم را به طور مستقیم از سروری که به آن متصل است دریافت می­نماید و اطلاعات گرفته شده را بر روی زینک ثبت می­کند. توضیح اینکه این زینک­ها معمولاً برای تیراژ محدودی پاسخگو هستند و اگر تیراژ کار چاپی از حدود 50.000 هزار کار بیشتر شود باید از زینک­های ویژه با تیراژ بالا استفاده نمود.

این واحد روزانه توانایی مونتاژ 300 فرم پلات و همین طور 300 عدد زینک پلیت را در برنامه دارد. سفارش کار به این بخش تنها از طریق واحد سفارشات امکان­پذیر است.

شماره تماس: 44535073

 

چاپ

 

واحد چاپ با در اختیار داشتن ماشین‌های پیشرفته افست  JTO1 ورقی، 5/1 ورقی، 2 ورقی و 5/4 ورقی یك رنگ، دو رنگ، دو رو (ZP)، چهاررنگ و پنج رنگ و ماشین‌های لترپرس و ملخی، انجام كارهای چاپی متنوع را برعهده دارد.

سالن افست محوطه‌ای وسیع است كه با کمک هجده ماشین توانایی چاپ هر نوع سفارش را با بهترین كیفیت دارد.

همراهی کارکنان کارآزموده، باتجربه و ماهر در زمینه چاپ موجب شده است تا كارهای چاپی از کیفیت بسیار مطلوب برخوردار باشند. همین امتیاز امكان انجام كارهای خلاقانه را در زمینه‌های گوناگون چاپ فراهم آورده است و بی راه نخواهد بود که ادعا شود مشكلی نیست كه کارکنان مجرب شرکت توانایی حل آن را نداشته باشند.

توانایی‌های فنی و انسانی شرکت در این بخش امكان انجام هر نوع سفارش از شمارگان خرد تا کلان را در كوتاه‌ترین زمان ممكن برای سفارش‌دهنده فراهم می‌آورد. انجام سفارش‌های متعدد و چند صد هزارتایی و تحویل چندروزه آن‌ها خود گواه این مطلب است. سفارش کار به این بخش از طریق تماس با واحد سفارشات امکان پذیر است.

 

شماره تماس: 44525630

 

صحافی

 

این واحد، انجام كلیه مراحل صحافی را بر عهده دارد که صحافی دستی و ماشینی برای كتاب‌های لوكس، گالینگوری، جلد سخت سلفونی، جلد شومیزی (ته‌چسب)، مجلات مفتولی و بروشورها و صحافی فنری به همراه پانچ، و همچنین پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات ورق تاكنی، خط تولید كامل کتاب سازی (جلد نرم) و جلد سخت (كلبوس)، ماشین‌های برش یك‌طرفه و سه‌طرفه، دستگاه‌های سلفون كشی، وكیوم و شرینگ و ماشین پیشرفته صحافی مجلات را در بر می‌گیرد.

صحافی شرکت در حال حاضر از مجهزترین و كارآمدترین واحدهای صحافی ایران است كه هر نوع سفارش صحافی (جلد نرم یا جلد سخت) را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین كیفیت به انجام می‌رساند. برای سفارش کار به این بخش می‌توانید از طریق تماس با واحد سفارشات اقدام نمایید.

شماره تماس:5 ـ 44513002  داخلی‌169 و 178 یا 44514419

 

صحافی نفیس

 

صحافی نفیس وظیفه‌ای دوگانه برعهده دارد.

1. پوشش و محافظت كتاب؛

2. سر و شكل هنری بخشیدن به جلد كتاب.

در واحد صحافی هنری / نفیس شرکت شگردهای متفاوتی به كار بسته ‌می‌شود تا از یك سو شیرازه كتاب محكم‌تر و مطمئن‌تر ساخته شود و از سویی دیگر جلوه‌ای چشم‌نواز و هنرمندانه به آن ببخشد. در صحافی نفیس جنبه‌های فنی و هنری توأمان انجام می‌گیرد و هنرهایی نظیر طلاكوبی، ضرب و سوخت روی چرم اعمال می‌شود.

استاد صحافی شرکت که از مفاخر و سرمایه‌های ملی به شمار می‌آید دوره تخصصی صحافی نفیس را در كشور فرانسه گذرانده است و سال‌هاست در ایران به ابداع روش‌ها و تكنیك‌های صحافی مشغول است. این واحد با كمك کارکنان آموزش دیده و مجرّب آماده است هر نوع سفارش جلدسازی و جعبه‌سازی را در شمارگان زیاد و در کوتاه‌ترین زمان به سفارش‌دهندگان تحویل دهد. سفارش کار به این بخش از شرکت از طریق تماس با واحد سفارشات امکان پذیر است.

شماره تماس: 5 ـ 44513002 داخلی‌ 253صفحه مناسب چاپ
 


پرفروشترین ها
اطلاعاتی در دسترس نیست
خبرنامه
برای عصویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید شرکت چاپ و انتشارات چیست؟


    نتایج