Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/chapvaen/public_html/inc/_public-class.php on line 21
 شرکت چاپ و انتشارات :: توزیع و فروش


توزیع و فروش

شبكه توزیع و فروش شرکت افزون بر آن که مسئولیت توزیع و ارائه كتاب‌های منتشره شرکت را برعهده دارد، آمادگی دارد محصولات چاپی كلیه ناشران ارجمند را در سراسر کشور توزیع نماید. كتاب‌های موجود در شبكه توزیع در سه دسته‌ جای می‌گیرند:

1. مجموعۀ كتاب‌های منتشرۀ شرکت چاپ و انتشارات؛

2. كتاب‌هایی كه به صورت تهاتری از دیگر ناشران خریداری می‌شوند؛

3. كتاب‌هایی كه با ناشران دیگر تبادل می‌شوند.

گستردگی فعالیت این شبكه در تهران، مراكز استان‌ها و شهرهای پرجمعیت قرار دارد. در این شبكه، تهران به پنج منطقه (شمال، جنوب، شرق، غرب و مركز) تقسیم شده است و قرارداد همکاری با كتاب‌فروشی‌های فعال این مناطق پنج‌گانه  برای عرضه کتاب‌های شبکه توزیع بسته شده است.

از هر نقطه تهران كه برای سفارش کتاب با شماره 44514411 تماس گرفته شود، در كمتر از 24 ساعت كتاب مورد نظر تحویل متقاضی خواهد شد که تقلیل این زمان به کمتر از شش ساعت از برنامه‌های آتی این واحد به شمار می‌آید.

شبكه توزیع و فروش شرکت، از امتیاز حضور فعال در بسیاری از نمایشگاه‌های استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخوردار است و به صورت مستقل نیز در سازمان‌ها و نهادهای گوناگون نمایشگاه‌های اختصاصی برگزار می‌كند. بدین‌ترتیب، هر عنوان كتابی كه وارد این شبكه گسترده می‌شود، امكان می‌یابد در سراسر ایران پیش روی كتاب‌خوانان و كتاب‌دوستان قرار گیرد و خود را در معرض دید همگان قرار دهد. امكان نگهداری و انبار كتاب در شمارگان انبوه یکی دیگر از مزایای شبكه توزیع شرکت است. ساختمانی بزرگ با فضاهای متعدد و کارکنان كافی و كاردان این مسئله را تحقق می‌بخشد.

شماره تماس: 44514411- 44529601

نمابر: 44525499صفحه مناسب چاپ
 


پرفروشترین ها
اطلاعاتی در دسترس نیست
خبرنامه
برای عصویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید شرکت چاپ و انتشارات چیست؟


    نتایج