اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا در شرکت چاپ و انتشارات

اجرای طرح غربالگری ویروس کوید -19 با حضور تیم بهداشتی و درمانی طرح بسیج ملی سلامت در شرکت چاپ و انتشارات به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات اوقاف، در نخستین روز از آغاز فعالیت تولیدی شرکت در سال جدید و در راستای حفظ سلامت کارکنان، طرح غربالگری اجرا شد.

براساس این طرح، فعالیت شرکت که با حضور کلیه کارکنان در سال جدید آغاز شده است. اجرای این طرح با جدیت دنبال می‌شود تا ضمن پیشگیری از ابتلای کارکنان به ویروس، برنامه حفظ سلامت فعالان شرکت در اولویت قرار گیرد.

طرح غربالگری شامل انجام تست‌ها و آزمایش‌های مختلف می‌شود و چنانچه افراد غربالگری شده مبتلا بوده و یا ناقل ویروس باشند، برای جلوگیری از انتقال ویروس به دیگران، ضمن جلوگیری از حضور در محل کار، به قرنطینه خانگی موظف می‌شوند.

شرکت چاپ و انتشارات به‌عنوان یکی از مهمترین بخش‌های تولیدی سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه چاپ و نشر و نیز در حوزه لیبل و بسته بندی، علاوه بر اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا که با اجرای تست‌ها و آزمایش‌های لازم از کارکنان صورت گرفت، با اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مدنظر ستاد ملی مبارزه کرونا، برنامه تولید خود را آغاز کرده است.

https://www.oghaf.ir/news/view-339121.aspx

 

 

 

به این مطلب رای دهید
[مجموع: 1 میانگین: 5]