تاکید دکتر خاموشی در بازدید از شرکت چاپ و انتشارات  بر حرکت زیر مجموعه‌های اوقاف در مسیر رونق اقتصادی کشور

 

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر خاموشی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه در بازدید از شرکت چاپ و انتشارات بر بالفعل شدن هر چه بیشتر ظرفیت‌های تولیدی این مجموعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات، در این بازدید دو ساعته که در جمع مدیران و اعضای هیات مدیره این شرکت صورت گرفت، حجت الاسلام و المسلین دکتر خاموشی با اشاره به سیاست‌های سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر کمک موقوفات و شرکت‌های زیرمجموعه سازمان اوقاف به رونق اقتصادی کشور، بر توسعه فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی این مجموعه بزرگ تاکید کرد.

ایشان با اشاره به برنامه توسعه شرکت چاپ و انتشارات در دو حوزه لیبل و بسته‌بندی، بر توسعه ظرفیت‌های این شرکت اذعان و بیان نمودند : لازم است با بررسی‌ها و مطالعات گسترده و استقرار ماشین‌آلات حوزه‌های تولید کارتن و ورق به نیازهای گسترده داخلی در این زمینه پاسخ دهیم و کشور را از واردات این دسته محصولات بی‌نیاز کنیم.

وی با اشاره به نقش شرکت‌ها و مجموعه‌های زیر نظر سازمان اوقاف و امور خیریه در رونق تولید و کمک به رونق اقتصادی کشور فرمودند: در بخش لیبل نیز با وجود نیاز گسترده‌ای که در کشور وجود دارد این نیاز  پیش از این از کشورهایی چون ترکیه تامین می‌شود که باید بتوانیم با افزایش سطح تولید این محصولات در کشور، نیاز به خارج را مرتفع کرده و از خروج ارز از کشور جلوگیری نماییم.

دکتر خاموشی ضمن ابراز رضایت از فعالیت  توسعه‌ای شرکت چاپ و انشتارات در دوره کنونی بر توسعه هر چه بیشتر این مجموعه تاکید کرد.

در این دیدار مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات گزارشی از روند پیشرفت توسعه‌ای شرکت در دو بخش لیبل و بسته‌بندی ارائه کرد.

بازدید از بخش‌های مختلف شرکت از جمله بخش‌های لیبل، بسته‌بندی، چاپ کتاب و صحافی  بخشی از برنامه‌های این نشست دو ساعته بود.

به این مطلب رای دهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *