کتاب رستاخیز با هدف نمایش هنری معاد، قیامت و زندگی پس از مرگ، براساس آیات قرآن و روایات معتبر اسلامی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات، این کتاب که حاصل تلاش‌های سید احمد سجادی در زمینه گردآوری آیات و روایات درباره معاد، قیامت و زندگی پس از مرگ در جهان دیگر است، شامل مجموعه‌ای از آیات و روایات به همراه تصاویر نقاشی شده از هر رویداد است که در دو صفحه آمده است.
مولف در کنار آیات و روایاتی درباره موضوعات متنوع پیرامون معاد و قیامت، یک تصویر مناسب و درخور گنجانده است تا اثرگذاری این آیات و روایات بیشتر شود.
هنرمند این تصاویر تلاش کرده است تا با توجه به ویِگی های مطرح شده در روایات و آیات قرآن، تصویری نزدیک به این فضا طراحی کرده و نشان دهد.
عمر، مرگ، آرامش روح، رهایی، درگاه بهشت، نکیر و منکر، از فرش تا عرش، برزخ، دوزخ، شیطان، صور اول، زلزله، دگرگونی و … از جمله موضوعاتی هستند که در این کتاب و در قالب رخدادهای پس از مرگ مطرح شده‌اند.
این کتاب به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی منشتر شده و مولف برای تصاویر هم از این زبان بهره گرفته است تا خوانندگان به هر سه زبان بتوانند معانی عمیق نهفته در آیات و روایات را درک کنند.
این کتاب که از سوی مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان در ۲۳۰صفحه گلاسه و تمام رنگی منتشر شده را شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف به زیور طبع آراسته و در قطع خشتی بزرگ عرضه کرده است.

به این مطلب رای دهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *