افتتاحیه

گشایش بخش‌های لیبل و بسته بندی با حضور رییس سازمان اوقاف و امور خیریه

با اجرای برنامه ویژه‌ای صورت گرفت

گشایش بخش‌های لیبل و بسته بندی با حضور رییس سازمان اوقاف و امور خیریه

 

بخش لیبل و بسته‌بندی شرکت چاپ و انتشارات با حضور نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه و مدیران این سازمان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات، در مراسم گشایش این دو بخش حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر خاموشی با اشاره به سیاست‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه افزایش بهره‌وری اقتصادی از موقوفات و بخش‌های مختلف سازمان و کمک این مجموعه‌ها به رونق تولید و اقتصاد کشور گفت: سازمان اوقاف از فعالیت‌های کلیدی اقتصادی در تمام زیر مجموعه‌های خود حمایت می‌کند.

در این مراسم که معاونان سازمان اوقاف و امور خیریه هم حضور داشتند، خاموشی با اشاره به نقش مهمی که شرکت چاپ و انتشارات در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست‌های سازمان برای رونق تولید ایفا کرده است، خواستار توسعه این نگاه جهادی به بخش‌های دیگر سازمان شد.

خاموشی اقدام شرکت چاپ و انتشارات در انتقال و نصب ماشین‌الات دو بخش لیبل و بسته‌بندی در کمترین زمان ممکن را اقدامی جهادی و ستودنی دانست و برای تکمیل طرح‌های توسعه‌ای شرکت از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام آمادگی کرد.

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف تجهیز شرکت چاپ و انتشارات در دو بخش افست و صنایع بسته‌بندی را از اولویت‌های سازمان اوقاف اعلام کرد و از هیات مدیره شرکت خواست تا در کمترین زمان ممکن برای تحقق برنامه‌های تکمیلی این شرکت برنامه‌ریزی کرده و به مرحله اجرا درآورند.

در این مراسم، پس از گزارش دکتر محمدرضا اسمعیلی، مشاور پیگیری‌های ویژه ریاست سازمان و رییس هیات مدیره شرکت چاپ و انتشارات و قدرت الله جنگروی, مدیر عامل شرکت، دو بخش لیبل و بسته‌بندی با حضور دکتر خاموشی و معاونان سازمان اوقاف گشایش یافت.

بخش لیبل شرکت چاپ و انتشارات با مجموعه کاملی از ماشین‌الات لیبل و پس از چاپ لیبل، توان تولید بخش عمده‌ای از لیبل‌های مورد نیاز کشور را دارد  و می‌تواند با تولید انواع لیبل محصولات خوراکی، غذایی، بهداشتی و آرایشی و دارویی کشور را تا حد زیادی از واردات این محصولات بی‌نیاز کند.

بخش بسته‌بندی هم با تجهیز به ماشین‌الات تولید کارتن از جمله لمینیتور، دایکات و جعبه چسبانی تحولی نو در عرصه تولید بسته‌بندی‌های مختلف را آغاز کرده است.

با راه‌اندازی این دو بخش، فعالیت‌های شرکت چاپ و انتشارات، علاوه بر چاپ و انتشار محصولات فرهنگی و هنری، وارد فاز تجاری هم شده و با تکمیل این بخش‌ها به عملیات تکمیلی، شرکت را به یکی از بزرگترین و باسابقه‌ترین واحدهای تولیدی حوزه‌های چاپ و بسته بندی تبدیل خواهد کرد.

خبر گزاری ایکنا

خبرگزاری ایرنا

مجله چاپ و نشر

سایت سازمان اوقاف و امور خیریه

به این مطلب رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]